Logo Coldcity sp. z o.o.

Hello World !

Miło Nam jest powitać Państwa na naszej stronie internetowej. Mamy nadzieję, że okaże się ona dla Państwa wygodnym sposobem do zapoznania się z Coldcity sp. z o.o. i jej pracami.
Kilka szczegółów:

Strona oparta jest o system WordPress

Może być to zaskakująca informacja dla osób, które Nas znają ponieważ zazwyczaj pracujemy i tworzymy na systemie Drupal. Wybraliśmy WordPress’a by dzięki administrowaniu naszą stroną zapoznać się z tym bardzo popularnym system i z czasem oferować związane z nim usługi. Pierwsze wrażenia są mieszane, choć w gruncie rzeczy pozytywne na początek uderza brak Views’ów i konieczność edytowania plików .php do dokonywania prostych zmian. Od strony zarządcy treści system prezentuje się dobrze i dzięki stosowaniu tzw. shortcode’ów możliwe jest szybkie dodawania elementów do strony. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest plugin Kontakt do tworzenia formularzy – dzięki shortcode’om tworzenie formularzy jest bardzo przyjemne i prostsze (choć to nie zawsze zaleta) w porównaniu do Webforma z Drupal.

Singlepage

Chcieliśmy by nasza strona była jak najbardziej prosta, a przy tym nowoczesna i zgodna z obecnym duchem design’u. Formuła singlepage ma swoje ograniczenia, lecz dla naszych potrzeb jest wystarczająca i mam nadzieję, że przypadnie Państwu do gustu. Wpływa ona korzystnie na SEO oraz prezentuje wszystkie najważniejsze informację w przystępny dla użytkowników sposób.

Blog

Na stronie jest obecny blog, w którym będziemy zamieszczać nasze drobne artykuły, studia przypadków stron, które zrealizowaliśmy oraz porady i triki dot. np Drupala.

Jeszcze raz Witamy.

 

« Wróć do bloga